O nas

Nasza misja.

Dzisiejsze przedsiębiorstwa szukają prostych, efektywnych i atrakcyjnych cenowo rozwiązań, skutecznych, łatwych w obsłudze i zarządzaniu.
Do Państwa dyspozycji oddajemy doświadczonych instalatorów, technologie sprawdzonych partnerów, które zagwarantują rozwój firmy na konkurencyjnym rynku.
Chcemy wspierać naszych nabywców w ich codziennych wyzwaniach poprzez kompleksową realizację zleconych projektów od doradztwa po wsparcie posprzedażowe.
Aby tworzone przez nas rozwiązania były zgodne ze standardami jakości oraz niezawodne, bazujemy wyłącznie na produktach liderów rynku teleinformatycznego.
Potwierdzeniem profesjonalnej jakości naszych usług są liczne certyfikaty i referencje. 

Instalacje monitoringu.

Współczesny monitoring to przemyślany sposób  obserwacji zarówno przestrzeni prywatnej jak i publicznej przy pomocy kamer i wideorejestratorów. Monitoring możemy podzielić na dwa podstawowe rodzaje: 
  • bez nadzoru (najczęściej stosowany przez prywatne osoby oraz małe firmy)
  • z nadzorem (stosowany w powierzchniowo większych zakładach  czy obiektach  wsparty nadzorem człowieka)
Kilka lat temu monitoring instalowały głównie firmy i instytucje. Z czasem monitoring zaczęły instalować osoby prywatne. Wysoka jakość obrazu, przystępne ceny sprawiły że obecnie monitoring może zainstalować praktycznie każdy. 
Chcąc skorzystać z naszej oferty zapraszamy do naszego biura handlowego w Bielsku-Białej przy ul. Grażyńskiego 74 na rozmowę z konsultantem. Przygotujemy projekt który uwzględni Twoje indywidualne potrzeby, przygotujemy sprzęt oraz zamontujemy cały kompletny system. A także przeszkolimy Cię w obsłudze i  zdalnym dostępie.
Zapraszamy na spotkanie. Wystarczy zadzwonić pd nr 33 498-97-17
 

Centrale telefoniczne

Współczesne centrale telefoniczne stanowią centralny punkt teleinformatyczny w firmie. Działając od lat na rynku central obserwujemy zmiany zachodzące w rozwoju usług telekomunikacyjnych. Oferowane przez naszą firmę centrale PLATAN, SLICAN  czy PANASONIC zapewniają najbardziej zaawansowane usługi takie jak bilingi, video konferencje, przekierowania, usługi przywołania, połączenia z CRM itd. Zapewniamy wszelkie możliwe wsparcie począwszy od projektu na obsłudze posprzedażnej i serwisie kończąc. 

Instalacje antenowe.

Współczesne instalacje antenowe to złożony system odbioru sygnałów cyfrowych i dystrybucji tychże sygnałów w mieszkaniu, budynku jednorodzinnym, bloku czy osiedlu.  Obecnie instalacje buduje się tworząc synergię sygnałów antenowych np DVB-T, sygnału SAT oraz transmisji internetowych do domowych centrów rozrywki.

Pompy ciepła firmy VIESSMANN VITOCAL 200-A

Firma Viessmann posiada w swojej ofercie doskonałe pompy ciepła serii VITOCAL 200.  Jest to kompaktowa jednostka zewnętrzna w wersji monoblok, produkowana w wersji do ogrzewania jak również do ogrzewania i chłodzenia. Konstrukcja tych pomp nadaje się doskonale do instalacji dwusystemowych tzn. wykorzystujących również istniejąca instalację grzewczą wykorzystywaną do uzupełniania niedoborów ciepła szczególnie w okresach bardzo niskich temperatur.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies