O nas

NASZA MISJA

Dzisiejsze przedsiębiorstwa szukają prostych, efektywnych i atrakcyjnych cenowo rozwiązań, skutecznych, łatwych w obsłudze i zarządzaniu.
Do Państwa dyspozycji oddajemy doświadczonych instalatorów, technologie sprawdzonych partnerów, które zagwarantują rozwój firmy na konkurencyjnym rynku.
Chcemy wspierać naszych nabywców w ich codziennych wyzwaniach poprzez kompleksową realizację zleconych projektów od doradztwa po wsparcie posprzedażowe.
Aby tworzone przez nas rozwiązania były zgodne ze standardami jakości oraz niezawodne, bazujemy wyłącznie na produktach liderów rynku teleinformatycznego.
Potwierdzeniem profesjonalnej jakości naszych usług są liczne certyfikaty i referencje. 

FOTOWOLTAIKA

Dziś już nikogo nie trzeba przekonywać do inwestowania w ekologiczne źródła energii. Fotowoltaika i pompy ciepła stanowia jedyne słuszne rozwiązanie w najbliższej przyszłości. Zapraszamy na spotkanie. Wystarczy zadzwonić pod nr 33 498-97-00
Gwarantujemy, że nie będziesz rozmawiał z przedstawicielem handlowym czy telefonistą a  osobą specjalizującą się w projektowaniu, budowie i wykonawstwie. Posiadającą uprawnienia profesjonalnego projektowania i wykonania najbardziej wymagającej instalacji spełniającej wszystkie wymagania elektryczne oraz p-poż. Nie zatrudniamy telefonistów i nie sprzedajemy instalacji door to door. Każdego kto pragnie pochylić się nad swoim indywidualnym projektem zapraszamy do siedziby firmy na ul. Grażyńskiego 74 w Bielsku-Białej gdzie jesteśmy w stanie zaprezentować , omówić i odpowiedzieć na każde pytanie związane z instalacją fotowoltaiczną oraz pompą ciepła.

POMPY CIEPŁA.

W dzisiejszych czasach ekologiczne rozwiązania dla domu i środowiska nie są już fanaberią czy ekologiczną ciekawostką a koniecznością. Nie da się wybudować domu który nie spełnia coraz ostrzejszych i wymagających norm ekologicznych. Do takich rozwiązań zaliczyć należy nowoczesne ogrzewanie domu w oparciu o  pompy ciepła.  Jest to urządzenie które wykorzystuje energię słoneczną czy geotermalną do ogrzewania domu. Obecnie dużą popularnością cieszą się pompy typu SPLIT wykorzystujące ciepło atmosferyczne do ogrzewania domu. W połączeniu z instalacją fotowoltaiczną system pracuje praktycznie bezkosztowo. Obecnie uruchomione programy dotacji dla indywidualnych gospodarstw domowych promują takie właśnie połączenie fotowoltaiki zasilającej ekologiczne źródło ciepła.

KLIMATYZATORY

Współczesne klimatyzatory to nowoczesne urządzenia służące  do chłodzenia jak  do ogrzewania pomieszczeń zarówno w domu jak i biurze. Nowoczesny design, intuicyjna obsługa,  obsługa przez wifi oraz bezawaryjna praca  zapewniają wysoki komfort użytkowania. Produkty firmy VIESSMANN są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Wszytkie proponowane przez nasz urządzenia firmy VIESSMANN posiadają klasę energetyczną w trybie chłodzenia A++ a w trybie grzania A+.

PODPISYWANIE UMÓW !

W Bielsku-Białej ruszyło podpisywanie umów w programie Odnawialne Źródła Energi dla  mieszkańców miasta. Harmonogram obejmuje listę osób które przeszły pozytywną weryfikację. Projekt jest dofinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, Działanie 4.1. Odnawialne źródła energii, Poddziałanie 4.1.3. Odnawialne źródła energii.11 maja 2020 r. 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies