O nas

NASZA MISJA

Dzisiejsze przedsiębiorstwa szukają prostych, efektywnych i atrakcyjnych cenowo rozwiązań, skutecznych, łatwych w obsłudze i zarządzaniu.
Do Państwa dyspozycji oddajemy doświadczonych instalatorów, technologie sprawdzonych partnerów, które zagwarantują rozwój firmy na konkurencyjnym rynku.
Chcemy wspierać naszych nabywców w ich codziennych wyzwaniach poprzez kompleksową realizację zleconych projektów od doradztwa po wsparcie posprzedażowe.
Aby tworzone przez nas rozwiązania były zgodne ze standardami jakości oraz niezawodne, bazujemy wyłącznie na produktach liderów rynku teleinformatycznego.
Potwierdzeniem profesjonalnej jakości naszych usług są liczne certyfikaty i referencje. 

FOTOWOLTAIKA

Dziś już nikogo nie trzeba przekonywać do inwestowania w ekologiczne źródła energii. Odnawialne źródła energi stanowią jedyne słuszne rozwiązanie w najbliższej przyszłości. Rosnące ceny gazu a przede wszystkim możliwość że go zabraknie, rosnące ceny drewna opałowego zmuszają nas do zmiany sposobu myślenia o energii wykorzystywanej w gospodarstwach domowych. Bardzo popularnym rozwiązaniem szczególnie do nowych budynków są pompy ciepła. Logicznym uzupełnieniem dla zwiększonego zapotrzebowania na energię elektryczną jest montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej. Wykonujemy projekty , montaż i zapewniamy serwis tego typu instalacji.  Zapraszamy na spotkanie.
Wystarczy zadzwonić pod nr 33 498-97-00
Gwarantujemy, że nie będziesz rozmawiał z przedstawicielem handlowym czy telefonistą a  osobą specjalizującą się w projektowaniu, budowie i wykonawstwie. Posiadającą uprawnienia profesjonalnego projektowania i wykonania najbardziej wymagającej instalacji spełniającej wszystkie wymagania elektryczne oraz p-poż. Nie zatrudniamy telefonistów i nie sprzedajemy instalacji door to door. Każdego kto pragnie pochylić się nad swoim indywidualnym projektem zapraszamy do siedziby firmy na ul. Grażyńskiego 74 w Bielsku-Białej gdzie jesteśmy w stanie zaprezentować, omówić i odpowiedzieć na każde pytanie związane z instalacją fotowoltaiczną oraz pompą ciepła.  Nasze instalacje wykonujemy na najlepszy inwerterach głównie FRONIUS, GOODWE, SMA, LG.  Panele rekomendowane przez naszą firmę importujemy sami  lub pochodzą od renomowanych europejskich dostawców sprzętu takich jak VIESSMANN , HECKERT-SOLAR. Pozostałe materiały są dedykowane przez producentów do tego typu instalacji.  

POMPY CIEPŁA.

W dzisiejszych czasach ekologiczne rozwiązania dla domu i środowiska nie są już fanaberią czy ekologiczną ciekawostką a koniecznością. Nie da się wybudować domu który nie spełnia coraz ostrzejszych i wymagających norm ekologicznych. Do takich rozwiązań zaliczyć należy nowoczesne ogrzewanie domu w oparciu o  pompy ciepła.  Jest to urządzenie które wykorzystuje energię słoneczną czy geotermalną do ogrzewania domu. Obecnie dużą popularnością cieszą się pompy typu SPLIT wykorzystujące ciepło atmosferyczne do ogrzewania domu. W połączeniu z instalacją fotowoltaiczną system pracuje praktycznie bezkosztowo. Obecnie uruchomione programy dotacji dla indywidualnych gospodarstw domowych promują takie właśnie połączenie fotowoltaiki zasilającej ekologiczne źródło ciepła. 3 stycznia 2023 roku rząd uruchomił program Czyste Powietrze 2023 zakładający uproszczenie procesu ubiegania się o dofinansowanie, obniżenie progu dochodowego a także skrócenie czasu oczekiwania na decyzję.

KLIMATYZATORY

Współczesne klimatyzatory to nowoczesne urządzenia służące  do chłodzenia jak  do ogrzewania pomieszczeń zarówno w domu jak i biurze. Nowoczesny design, intuicyjna obsługa,  obsługa przez wifi oraz bezawaryjna praca  zapewniają wysoki komfort użytkowania. Produkty firmy VIESSMANN są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Wszytkie proponowane przez nasz urządzenia firmy VIESSMANN posiadają klasę energetyczną w trybie chłodzenia A++ a w trybie grzania A+. Klienci posiadający instalacje fotowoltaiczne odnajdą  w klimatyzatorach firmy VIESSMANN doskonałe uzupełnienie systemu grzewczego w swoim domu pozwalające znacząco obniżyć rachunki za ogrzewanie np. gazem.

STACJE ŁADUJĄCE DO SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH.

Wraz z rozwojem odnawialnych źródeł energi trwa rozwój tzw. elektromobilności. Coraz więcej osób jest zainteresowanych zakupem pojazdów elektrycznych. Szczególnie posiadających już instalacje fotowoltaiczne i pragnących zagospodarować nadwyżki energii. Dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty doskonałe ładowarki samochodowe firmy FRONIUS WATTPILOT.  W swojej ofercie posiada 2 warianty ładowarek : Wattpilot  Home do montażu na stałe i  Wattpilot Go jako mobilne rozwiązanie do użytku w czasie podróży lub w firmie. Fronius Wattpilot zapewnia maksymalną efektywnosć i elastycznośc dzięki dwóm trybom ładowania. Opcjonalnie posiadamy w sprzedaży kable adaptacyjne do podłączenia ładowarki z dowolnym gniazdem siłowym oraz kable łączące samochód z ładowarka i umożliwiające szybkie ładowanie samochodu. Ładowarka samochodowa FRONIUS WATTPILOT posiada możliwość ustawienia  bezpośrednio w ładowarce lub w aplikacji  Solar.wattpilot.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies