DioCom Sp. z o.o. - Lider w branży technologicznej Bielsko-Biała i okolice
Montaż instalacji fotowoltaicznej

Zielona energia - montaż instalacji fotowoltaicznej

13 lipca 2023

Żyjemy w czasach, kiedy sytuacja geopolityczna i zmiany klimatu wymuszają na nas sposób zmiany myślenia o sposobach pozyskiwania energii. Rachunki za prąd i ogrzewanie rosną w zastraszającym tempie. Są poważnym problemem nie tylko dla budżetów domowych, ale również i przedsiębiorstw, w których ta energia jest wykorzystywana w zdecydowanie większych ilościach. Rozwój branży OZE na szczęście daje nam konkretne rozwiązania, dzięki którym możemy zacząć oszczędzać i dbać o nasze środowisko. Odpowiedzią jest montaż instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, czy wreszcie rozbudowa instalacji o magazyny energii.

 

Montaż instalacji fotowoltaicznej

 

Któż z nas nie chciałby mieć swojej własnej przydomowej elektrowni, być niezależnym od szalejących cen prądu, a nawet idąc dalej niezależnym od awarii sieci. Montaż instalacji fotowoltaicznej w dzisiejszych czasach jest czymś coraz bardziej popularnym. Dla tych, którzy w dalszym ciągu się zastanawiają: "Czy na pewno jest to niezbędne?" i "Czy warto?" chcielibyśmy pokazać współczesny trend w myśleniu, nie tylko o naszym budżecie domowym, ale i ekologii. Wystarczy wsiąść w samochód i zrobić sobie wycieczkę po mieście, by zobaczyć, jak duża jest nieruchomości wyposażonych w instalację fotowoltaiczną. Nowoczesne budownictwo coraz częściej bierze pod uwagę montaż paneli fotowoltaicznych jako standard, coraz częściej powstają nawet osiedla budowane przez wielkich deweloperów nastawione na ekologię i produkcję własnego prądu. Przykładem takiej inwestycji jest podwarszawskie osiedle Gaia Park, które na pierwszym miejscu stawia dbanie o środowisko i korzysta z takich rozwiązań przy budowie mieszkań na sprzedaż jak gruntowe pompy ciepła, farma wiatrowo-fotowoltaiczna, czy gospodarowanie wodą opadową. 

Jeśli w dalszym ciągu się zastanawiasz, lub czekasz na dobry moment - to jest właśnie ten moment, aby zdecydować się na montaż instalacji fotowoltaicznej. Skorzystaj z atrakcyjnych możliwości finansowania i zdecyduj się dzisiaj, by zadbać o nasze jutro.

Montaż instalacji fotowoltaicznej

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotowoltaika - jak to działa i ile to kosztuje?

 

Najczęstszą obiekcją przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z usługi jaką jest montaż instalacji fotowoltaicznej jest niewiedza na czym to polega, jak wygląda kwestia załatwienia wszystkich formalności i przede wszystkim ile to kosztuje... i czy będzie mnie na to stać. Na szczęście nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu doradztwa, przygotowania potrzebnej dokumentacji, montażu, a w późniejszym okresie przeglądów czy serwisu. Umów się na spotkanie, a przygotujemy dla Ciebie korzystną ofertę z uwzględnieniem Twoich potrzeb i możliwości. Krok po kroku przeprowadzimy Cię poprzez cały proces od przygotowania potrzebnej dokumentacji, aż po zgłoszenie instalacji do sieci. Dbanie o przyszłość naszą i naszych dzieci jest najważniejsze, dlatego pomożemy w znalezieniu odpowiedniej dotacji i finansowania. 

Zobacz nasze realizacje i przekonaj się sam, jak wiele osób wykonało montaż instalacji fotowoltaicznej na swoich dachach, czy działkach. 

Więcej na temat naszej oferty dotyczącej fotowoltaiki znajdziesz >> tutaj.

 

ZAINTERESOWANY OFERTĄ?

Nasi konsultanci dopasują ofertę do twoich indywidualnych potrzeb. Skontaktuj się i umów na bezpłatną wycenę.

ZADZWOŃ 33 498 97 00

DioCom Sp. z o.o. Lokalizacja
Ikona Wyślij wiadomość do DioCom Sp. z o.o.
Ikona Skontaktuj się z DioCom Sp. z o.o.

Kontakt

+48 33 498 97 00, +48 508 045 158

serwis@diocom.pl

ul. Grażyńskiego 74,

43-300 Bielsko-Biała

NIP: 937 - 258 - 83 - 65

Odwiedź nas na Facebooku

 

O nas

Usługi